Názory a hodnocení našich klientů

Napište nám takéhodnocení na google firmy, na facebook nebo jej prostě pošlete do e-mailu: management@hilarion.cz :) děkujeme

Přečtěte si názory našich klientů

  • Facebook

"V roce 2010 sem si ukopla nehet na levém palci. Na chirurgii mi nehet vytrhli. Bohužel nehet dorůstal maximálně do půlky nehtového lůžka a vrstvil se. Nebylo to nic hezkého na pohled a kromě toho i bolestivá záležitost. Ač jsem pravidelně navštěvovala pedikúry těch nejrenomovanějších značek, nic nepomohlo. Pedikérky mě odkazovaly jen na kožní a na chirurgii. Pak jsem si na internetu přečetla něco o zázraku jménem podologie a nehtových rovnátkách. A našla před rokem Petru Klikovou. Po roce její péče je nehet dorostlý do normální výše, a i když stále nosím rovnátka, aktuálně dvě, jsem nadšená. Už se nemusím stydět ukazovat svůj dnes už červeným lakem nalakovaný palec v botách s otevřenou špičkou a hlavně – nic mě nebolí. Péči podologického institutu Hilarion mohu jen doporučit. Skvělý individuální přístup ke každému zákazníkovi a "know how" Petry Klikové ho řadí mezi špičky. Když něco děláte s láskou a zapálením, tak to zákazník pozná a ocení. Děkuji." Markéta (40 let)

Profesionalni pece, ochotny a mily personal. Petr

"Super místo a kvalitní služby. Rozhodně doporučuji zajít. Již jsem zde byla dvakrát a spokojenost. Ať už manikúra, nebo pedikúra, v obojím se vám dostane nadstandardní péče." JItka (34 let)

"Nadherné prostředí, pohodový a profesionální přístup, kvalitní služby a prostě vše nej. Určitě doporučuji." Petra (41 let)

“Po osobní zkušenosti mohu potvrdit, že firma poskytuje nadstandardní péči pro nohy a ruce. Byla mi zde poskytnuta lepší péče a informace o zdravotním stavu nohou než u ortopeda.” Maria (69 let)

"Zdravím všechny příznivkyně krásných rukou. Ke slečně Klikové chodím skoro od začátku její kariéry, asi sedm let. Jsem velice spokojená s milým přístupem i kvalitou péče. Děkuji." Hanka (43 let)

"Design, odbornost, vstřícný a vzdělaný personál, Dermalogica a Dermaceuticals! Co více si přát? Děkujeme Petře a Petrovi za opakovaně úžasný zážitek. Můžeme jen a jen doporučit!" Boris

Podologii Hilarion v Karlíně navštěvuji již delší dobu a s kvalitou služeb a s přístupem personálu jsem velice spokojená, docházím jednou měsíčně k paní Olze, kterou tímto srdečně zdravím a děkuji za její péči a pečlivost. Mirka (60 let)

O společnosti

Pomozte nám se zlepšit :),

jste nám inspirací.

Hilarion podologický institut

Hilarion (podologie, pedikúra, kosmetika, manikúra, masáže)

je kosmetický salon, kde se zaměřujeme především na zdraví a krása je příjemný vedlejším produktem. Rozumíme akné, růžovce, pigmentaci, vráskám a jizvám.

Naší specializací jsou zarůstající nehty a nehtová rovnátka / ortonyxie. Pro urychlení hojení používáme fotodynamickou terapii, PACT MED a arkadyho kostku. Komplexní přístup a edukace na domácí péči, systém příčin a následků, držení těla, postavení nohy a vyšetření plosky na počítači pomáhá díky komplexnímu přístupu k brzkým a výborným výsledkům terapií. 

Kombinujeme zde zkušenosti a znalosti z dermatologie, kosmetiky obličeje a péče o tělo, jakož i péče o ruce, nohy a nehty. Rozumíme podologii, mykózám, ortopedickým vložkám a zarostlým nehtům. Pečujeme o diabetiky a psoriatiky. Spolupracujeme s lékaři z mnoho oborů.

Kontaktní údaje - recepce

Thámova 181/20

186 00 Praha 8 - Karlín

CZ +420 732 882 790

EN +420 739 133 247

EN, DE +420 602 343 281

info@hilarion.cz

Otevírací doba

Pondělí - Neděle 7:30 - 20:00

- na objednání

  • Facebook Hilarion
  • Instagram Hilarion

© 2020 by Ing. Petra Kliková, Hilarion s.r.o.   

Tel: +420 732 882 790     EN +420 739 133 247