Politika kvality a etický kodex

Tradice v péči o nohy a ruce máme u nás od roku 2008, kde jsme začínali v prvním našem salonu v Praze 5. Své služby jsme postupně rozšířili o další odbornosti, jako je podologie, kosmetika a masáže. 

Dnes je Hilarion institut podologie a kosmetiky místem, kde je poskytována komplexní péče v oblasti podologie, odborné pedikúry, kosmetiky, manikúry a masáží tzv. "pod jednou střechou," a tak můžeme našim klientům zajistit veškerou nutnou péči a usnadnit cestu k jejich vytyčeném cíli, zvýšit kvalitu jejich život díky tomu, že se cítí a vypadají lépe. Disponujeme moderním vybavením, nejnovějšími technologiemi a usilujmeme o profesionální a individuální přístup ke každému pacientovi, proto se na nás každoročně a s důvěrou obrací tisíce klientů z celého světa.

Politika kvality a etický kodex

Přejeme si, aby naše společnost byla vnímána klienty a doporučujícími  lékaři jako profesionální pracoviště na špičkové úrovni. Přejeme se, aby se u nás klienti cítili dobře a chceme jim poskytovat maximální možný servis. 

Motto společnosti

"Maximální spokojenosti klientů i doporučujících lékařů."

Standard služeb

 • poskytovat klientům péči na nejlepší možné dosažitelné úrovni

 • orientovat se především na klienta

 • vybavovat pracoviště nejmodernějšími přístroji a neustále modernizovat naše vybavení tak, abychom sledovali nejnovější trendy a metody vyšetření v našem oboru

 • Dodržovat všechny normy a předpisy týkající se ochrany zdraví a bezpečnosti práce

 • s informacemi, daty a výsledky pacientů je zacházeno s ohledem na jejich bezpečnost, utajení a důvěrnost

Zvyšování odborné způsobilosti zaměstnanců

 • neustálým zvyšování odborné způsobilosti zaměstnanců vytvářet personálně odborné předpoklady pro zajištění poskytovaných služeb na vysoké odborné úrovni

 • sledovat trendy v oblasti podologie, dermokosmetiky, manikúry a zavádět je do praxe dle doporučení odborných společností s cílem zvýšení standardu poskytovaných služeb

Spokojenost zákazníků

 • zajišťovat kompletní servis pro klienty

 • zajistit spokojenost klientů s nabídkou konzultací a se správností a přesností vyšetření 

Tímto prohlášením se zavazujeme k neustálemu zlepšování společnosti a efektivosti systému managementu kvality. 

O společnosti

Pomozte nám se zlepšit :),

jste nám inspirací.

Hilarion podologický institut

Hilarion (podologie, pedikúra, kosmetika, manikúra, masáže)

je kosmetický salon, kde se zaměřujeme především na zdraví a krása je příjemný vedlejším produktem. Rozumíme akné, růžovce, pigmentaci, vráskám a jizvám.

Naší specializací jsou zarůstající nehty a nehtová rovnátka / ortonyxie. Pro urychlení hojení používáme fotodynamickou terapii, PACT MED a arkadyho kostku. Komplexní přístup a edukace na domácí péči, systém příčin a následků, držení těla, postavení nohy a vyšetření plosky na počítači pomáhá díky komplexnímu přístupu k brzkým a výborným výsledkům terapií. 

Kombinujeme zde zkušenosti a znalosti z dermatologie, kosmetiky obličeje a péče o tělo, jakož i péče o ruce, nohy a nehty. Rozumíme podologii, mykózám, ortopedickým vložkám a zarostlým nehtům. Pečujeme o diabetiky a psoriatiky. Spolupracujeme s lékaři z mnoho oborů.

Kontaktní údaje - recepce

Thámova 181/20

186 00 Praha 8 - Karlín

CZ +420 732 882 790

EN +420 739 133 247

EN, DE +420 602 343 281

info@hilarion.cz

Otevírací doba

Pondělí - Neděle 7:30 - 20:00

- na objednání

 • Facebook Hilarion
 • Instagram Hilarion

© 2020 by Ing. Petra Kliková, Hilarion s.r.o.   

Tel: +420 732 882 790     EN +420 739 133 247