"V roce 2010 sem si ukopla nehet na levém palci. Na chirurgii mi nehet vytrhli. Bohužel nehet dorůstal maximálně do půlky nehtového lůžka a vrstvil se. Nebylo to nic hezkého na pohled a kromě toho i bolestivá záležitost. Ač jsem pravidelně navštěvovala pedikúry těch nejrenomovanějších značek, nic nepomohlo. Pedikérky mě odkazovaly jen na kožní a na chirurgii. Pak jsem si na internetu přečetla něco o zázraku jménem podologie a nehtových rovnátkách. A našla před rokem Petru Klikovou. Po roce její péče je nehet dorostlý do normální výše, a i když stále nosím rovnátka, aktuálně dvě, jsem nadšená. Už se nemusím stydět ukazovat svůj dnes už červeným lakem nalakovaný palec v botách s otevřenou špičkou a hlavně – nic mě nebolí. Péči podologického institutu Hilarion mohu jen doporučit. Skvělý individuální přístup ke každému zákazníkovi a "know how" Petry Klikové ho řadí mezi špičky. Když něco děláte s láskou a zapálením, tak to zákazník pozná a ocení. Děkuji."

Markéta S. (40 let) 

Hanka E. 

"Zdravím všechny příznivkyně krásných rukou. Ke slečně Klikové chodím skoro od začátku její kariéry, asi sedm let. Jsem velice spokojená s milým přístupem i kvalitou péče. Děkuji."

Maria Ž. (69 let) 

“Po osobní zkušenosti mohu potvrdit, že firma poskytuje nadstandardní péči pro nohy a ruce. Byla mi zde poskytnuta lepší péče a informace o zdravotním stavu nohou než u ortopeda.”

"Super místo a kvalitní služby. Rozhodně doporučuji zajít. Již jsem zde byla dvakrát a spokojenost. Ať už manikúra, nebo pedikúra, v obojím se vám dostane nadstandardní péče."

Jitka R. (34 let) 

Boris S. 

"Design, odbornost, vstřícný a vzdělaný personál, Dermalogica a Kimia! Co více si přát? Děkujeme Petře a Petrovi za opakovaně úžasný zážitek. Můžeme jen a jen doporučit!"

"Nadherné prostředí, pohodový a profesionální přístup, kvalitní služby a prostě vše nej. Určitě doporučuji."

Petra V. (41 let) 

  • Grey Facebook Icon
  • Grey Instagram Icon

© 2017 Hilarion, s. r. o.,  Praha, CZ        info@hilarion.cz         CZ +420 732 882 790    EN +420 739 133 247                            web design Petr Zach 

                                                                                                                Otevřeno     Po-Pá 9 - 20     So 10 - 16:30