Tipy a doporučení pro naše klienty

Zarůstající nehty

Zarostlý nehet bolí. Pro začátek pomůže, odtažení valu pomocí tejpu. Nenoste těsnou obuv, nebo těsné ponožky. Místo dezinfikujte třeba betadinem. 

Jak vzniká tento problém? Nejčastější je špatné zastřižení nehtu při pedikúře. Dále mohou být příčinou otoky nohou. Vedlejší účinky léků. Genetické přepoklady. Exostóza (výrůstek na kosti). Nadváha, nebo dlouhé stání.

Nejlepší je však dostavit se k nám a specialisté pomocí sterilních nástrojů zarlstající část nehtu odstraní a aplikují nehtové rovnátko. 

Akné, beďary

Základní doporučení, používejte každý den čistý ručník. Perte pravidelně povlečení. Dbejte na zdravé stravování, správné doplňky stravy také pomohou. 

 

Beďary v dospělosti nebo v pubertě. Vždycky je to nepříjemné. Základním doporučením je konzultace se specialistou. Můžete i konzultovat z pohodlí domova pomocí video konzultace, nebo přijít k nám na provozovnu.

Pro objednání klikněte na tlačítko níže. Služba se jmenuje "Skin fitness plán on-line." Budete přesměrování na jinou stránku našeho holdingu, která se specializuje na péči o pleť Beauty Project.

Bolavá pata

Bolest paty je nepříjemná a je schopná člověka téměř ochromit. Je důležité se problematice začít věnovat včas, aby člověk nedošel do fáze, kdy začně bolesti uhýbat. Změníte styl chůze, protože se budete chtít vyhnout bolesti a problém je na světě. 

Rychlá pomoc jsou vložky do bot s cílenou podporou paty, které můžete zakoupit na našem e-shopu. Ale doporučuje cílené vyšetření nohodu na počítači. 

Základem je protahování chodidel, zdní strany nohou třeba na schodech, cvičení například pomocí pomůcek foam roller, nebo propriofoot.

Nenašli jste, co jste hledali?

 

Napiště mi na e-mail: petraklikova@hilarion.cz

Inspirujte mne. Ráda pro Vás připravím více krátkých rad.

 

Další a delší články najde v našem BLOGU.

O společnosti

Pomozte nám se zlepšit :),

jste nám inspirací.

Hilarion podologický institut

Hilarion (podologie, pedikúra, kosmetika, manikúra, masáže)

je kosmetický salon, kde se zaměřujeme především na zdraví a krása je příjemný vedlejším produktem. Rozumíme akné, růžovce, pigmentaci, vráskám a jizvám.

Naší specializací jsou zarůstající nehty a nehtová rovnátka / ortonyxie. Pro urychlení hojení používáme fotodynamickou terapii, PACT MED a arkadyho kostku. Komplexní přístup a edukace na domácí péči, systém příčin a následků, držení těla, postavení nohy a vyšetření plosky na počítači pomáhá díky komplexnímu přístupu k brzkým a výborným výsledkům terapií. 

Kombinujeme zde zkušenosti a znalosti z dermatologie, kosmetiky obličeje a péče o tělo, jakož i péče o ruce, nohy a nehty. Rozumíme podologii, mykózám, ortopedickým vložkám a zarostlým nehtům. Pečujeme o diabetiky a psoriatiky. Spolupracujeme s lékaři z mnoho oborů.

Kontaktní údaje - recepce

Thámova 181/20

186 00 Praha 8 - Karlín

CZ +420 732 882 790

EN +420 739 133 247

EN, DE +420 602 343 281

info@hilarion.cz

Otevírací doba

Pondělí - Neděle 7:30 - 20:00

- na objednání

  • Facebook Hilarion
  • Instagram Hilarion

© 2020 by Ing. Petra Kliková, Hilarion s.r.o.   

Tel: +420 732 882 790     EN +420 739 133 247